KURUMSAL

----- KURUMSAL

KURUMSAL

Kurulduğumuz günden bu yana genç ve dinamik kadromuzla yaptığımız ve yapacağımız projelerimizde başarı ve güven sağlamak kalite politikamızdır.

 

Vizyonumuz

Firmamız sektördeki her iş dalında eğitim görmüş profesyonel Ekibi ile birlikte yaşanabilir mekanlar üretmek müşterilerin sorularını ve sorunlarını profesyonel şekilde cevaplamak ve çözümleyerek mutlu insanlar topluluğu oluşturarak öncelikle şehrimizin Lider firmaları arasında kendisini göstermek ve Hizmet vermekte olan mimarlık, mühendislik ve inşaat  firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalarından biri olmak.

Misyonumuz

Yaşamlarımızı zenginleştiren ve yeni bir gelecek yaratarak sosyal yaşama katkıda bulunan yenilikçi projeler ile ilk defa yapılan tasarımlarıyla şehre ilham vermek

Değerlerimiz

ÇETİN MİMARLIK & İnşaat'ın en önemli varlığı çalışanlarıdır. Çetin Mimarlık & İnşaat çalışanlarımızın davranış biçimini belirleyen temel prensiplerdir ve kurum kültürünün temelini oluşturur. Hizmet sunumumuzda rehberlik eden, “Değerlerimiz”;

İNSAN ODAKLIYIZ;

Çetin Mimarlık & İnşaat çalışanları güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerini önemser ve müşterilerine bağlıdır. Müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken gelecekteki ihtiyaçlarını da anlamaya çalışır.

FARKLIYIZ, KATILIMCIYIZ;

Çetin Mimarlık & İnşaat çalışanları güncel modern fikirlerden yararlanarak sunduğu hizmetlerde fark yaratmanın heyecanını her zaman duyar ve farklılaşmayı amaçlar. İnsan kaynağımız kuruluşumuzun en önemli değeridir. Vizyonumuza ulaşma sürecinde çalışanlarımızın bilgi, beceri ve tecrübelerinden faydalanacağız.

BİLGİ GİZLİLİĞİNE ÖZEN GÖSTERİRİZ;

Çetin Mimarlık & İnşaat çalışanları olarak müşterilerimize ve kurumumuza ait her türlü bilginin korunması ve gizli tutulması için gereken özeni gösteririz.

MUSTERİLERİMİZİN HAKLARINA SAYGILIYIZ ve ETİK DEĞERLERE DUYARLIYIZ;

Çetin Mimarlık & İnşaat çalışanları tüm faaliyetlerini müşterilerini  haklarına saygılı olarak yürütür. Çalışanlar faaliyetlerini etik değerlere uygun olarak yürütür.

YASALARA UYARIZ;

Çetin Mimarlık & İnşaat  çalışanları tüm faaliyetlerinde yasalara saygılıdır.

İŞ GÜVENLİĞİNİ ÖNDE TUTARIZ;

Çalışanlarımızın, ve faaliyetlerimiz ile etkileşen diğer insanların güvenliği bizim sorumluluğumuzdadır. Bu nedenle faaliyetlerimizden kaynaklanan riskleri en aza indirmek bizim görevimizdir.

ÇEVREYİ KORURUZ;

Firmamız yaşanabilir bir dünyanın oluşumuna katkı sağlamak için çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi ve faaliyetlerimizden kaynaklanan olumsuz çevresel  etkileri azaltmayı bir görev olarak görür.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİNE İNANIRIZ;

Çetin Mimarlık & İnşaat olarak; kalite politikamız gereği kalite yönetim sistemlerini uygulamanın, değişen koşullar ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda sürekli iyileştirmenin önemine inanırız

 


Close Zoom